تبلیغات
اسکای فان - ضررات امواج موبایل

Code Center

 
اسکای فان
به اســــــــــــــکای فـــــــــــان خوش آمدید
درباره وبلاگ


خوش آمدید!!!!!!!!!!!

مدیر وبلاگ : BenYamin

آثار مخرب امواج و تشعشعات تلفن همراه

 خطرات و عوارض ناشی از امواج تلفن همراه

 امواج تلفن همراه از نوع الكترومغناطیس بوده و از لحاظ فركانسی در رده امواج ماكروویو طبقه بندی می شوند. به طور كلی این امواج با افزایش فركانس و دامنه، انرژی و عمق نفوذشان در اجسام مختلف بیشتر می شود. در ایران اوپراتور همراه اول از فركانس 900KHz و اوپراتور دوم (ایرانسل) از فركانس 1.8GHz استفاده می كنند كه این فركان از فركانس مورد استفاده از اجاق های ماكروفر(1.4GHz) به مراتب بیشتر است!

 
frequency range
 
  با كمی جستجو در اینترنت و تحقیق در مورد آثار و عوارض امواج تلفن همراه، به سادگی خواهید فهمید كه در حال حاضر این امواج رسماً به عنوان یكی از عوامل ناپیدایبروز انواع سرطان و آثار فیزیولوژیك غیرقابل جبران بر بدن انسان معرفی می شوند. 
تومور
 تاكنون پژوهش های فراوانی درمورد عوارض فیزیلوژیك مخرب امواج تلفن همراه در دنیا انجام گرفته است. تصویر روبرو مربوط به ترموگرافی مغز یك انسان بالغ پس از 15 دقیقه مكالمه به تلفن همراه است...
 
ترموگرافی مغز در حین مكالمه
 میزان نفوذ مخرب این امواج به درون مغز با كاهش سن رابطه مستقیم دارد و كاربرد آن برای كودكان و نوجوانان باید به شدت محدود شود. در تصویر مقابل میزان نفوذ امواج تلفن همراه به بافت های مغزی در سنین مختلف پس از 15 دقیقه مكالمه با تلفن همراه نشان می دهد.
 نفوذ امواج تلفن همراه به مغز

 اگر در سایت های اینترنتی شبیه به YouTube در مورد عوارض تلفن همراه جستجو نمایید به تصاویر و مطالب هشدار دهنده و باورنكردنی فراوانی در مورد خطرات استفاده از تلفن همراه برخورد خواهید نمود كه این عوارض  و خطرات توسط ساپورت مالی سازندگان تلفن های همراه و تجهیزات مخابراتی دنیا كمرنگ جلوه داده می شوند..

به عنوان مثال می توان به پختن تخم مرغ توسط دو عدد تلفن همراه، یا تركیدن ذرت در میان چهار عدد تلفن همراه اشاره كرد. برای اثبات این موضوع یک دانه تخم مرغ خام را بین دو گوشی موبایل که در فاصله 30 سانتی متری هم قرار دارند بگذارید و با یکی از موبایل ها با موبایل دیگر تماس بگیرید و اجازه بدهید 20 دقیقه این تماس برقرار باشد و تخم مرغ هم بین این دو بماند. بعد از این 20 دقیقه تخم مرغ شما کاملا" پخته میشود و میتوانید از آن به عنوان تخم مرغ آب پز استفاده نمائید.

بسیاری از این تصاویر در CD رایگانی كه همراه با كاور ضد اشعه آیلین  برای شما ارسال می گردد، موجود است.

 
پختن تخم مرغ توسط تلفن همراه

به وسیله پژوهش های علمی دانشمندان بروز عوارض زیر توسط امواج تلفن همراه به اثبات رسیده است:
 

1- افزایش احتمال ایجاد و گسترش تومورهای سرطانی و آسیب پذیری بدن در برابر عوامل بیماری زا

2-  اختلالات خواب، فراموشی، سردرد و افسردگی

3- احساس داغی ناشی از انرژی حرارتی امواج الكترو مغناطیس در داخل سر

4- افزایش احتمال ابتلا به آلزایمر و پاركینسون

5- مسمومیت خونی و احساس خستگی

6-  پارگی رشته DNA و بروز مشكلات ژنتیك

7-  بروز اختلالات جنسی و كاهش توان باروری و  نهایتاً ناباروری

و ...

امواج ماكروویو موبایل  

امواج اجاق ماكرویوو

چگونه عوارض و آثار مخرب امواج تلفن همراه را به حداقل برسانیم؟

 گوشی تلفن همراه رااز بدن دور نگه دارید. حداقل این فاصله در افراد عادی 1.5متر و در افراد باردار (و كودكان) 2 متر می باشد.

تذكر: استفاده از هندزفری (Headset) سیمی نیز تاثیر موثری در كاهش عوارض تلفن همراه ندارد زیرا در بسیاری موارد تست شده خود هندزفری سیمی به صورت یك آنتن عمل می كند. هندزفری (Headset) های بلوتوث نیز به مراتب دارای عوارض بیشتری (علی الخصوص برای مردان) می باشند.

اثر انعكاسی امواج تلفن همراه در محیط های مسقف مانند اتومبیل و در كنار وسایلی همچون  اجاق ماكروفر و تلوزیون دوچندان می شود.

ولی دیگر جای هیچ نگرانی نیست!

ما برای شما یك پیشنهاد ویژه داریم و هم اكنون مفید ترین اختراع قرن را به شما معرفی می كنیم:

كاور ضد تلفن همراه اشعه آیلین

جهت آشنایی با این پدیده و نحوه عملكرد آن كلیك نمایید: كاور ضد اشعه تلفن همراه آیلین 

پس همین حالا كاور ضد اشعه آیلین خود را سفارش دهید و در هنگام مكالمه با تلفن همراه، گوشی موبایلتان را در درون آیلین قرار داده و صحبت كنید.

 

طرز استفاده از كاور ضد اشعه تلفن همراه آیلین

 

 در مورد كاور ضد اشعه تلفن همراه آیلین به دوستان خود نیز بگویید...

هدف ما حفظ سلامت تك تك افراد جامعه در مقابل عوارض خطرناك دراز مدت وكوتاه مدت امواج تلفن همراه است.سوالات متداول در زمینه عوارض امواج تلفن همراه و كاور ضد اشعه آیلین:

 • استفاده از هندزفری (hands free) نمی‌تواند خطر امواج را کاهش دهد؟

خیر، هندزفری هم مانند یک آنتن عمل می‌کند و به همان میزان تشعشع امواج را به مغز نزدیك می كند.

 

 • امواج موبایل چقدر برای انسان این قدر مضر است كه توصیه می كنیداز كاور ضد اشعه آیلین استفاده كنیم؟

ضرر امواج تلفن همراه امروز به علناً به اثبات رسیده. ولی اگر بخواهیم چند خطر مهم آن را معرفی کنیم؛ اول اینکه سلول‌های بدن انسان در گستره 10 تا 1000 هرتز با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، اکثر موبایل‌ها نیز در گستره 270 تا 1800000 هرتز ارتباط برقرار می‌کنند.
می‌بینید که گستره امواج الکترومغناطیسی موبایل با سیستم ارتباط بین سلولی انسان هم‌پوشانی دارد و این مسأله باعث ایجاد اختلالات جبران‌ناپذیری به بدن می‌شود، مانند ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن.
همچنین ثابت شده كه این امواج تأثیر بدی در باروری مردان دارد. زیرا اسپرم‌ها را می‌کشد و باعث کاهش قوای جنسی آقایان می‌شود. مخصوصاً کسانی که موبایل را به کمرشان می‌بندند. من فکر کنم با وجود استفاده زیاد آقایان از موبایل، در 50 سال آینده خیلی از آن‌ها نابارور شوند یا حداقل توانایی‌های جنسی‌شان کاهش یابد.

منافع تجاری كه بازار تلفن همراه وجود دارد باعث می‌شود بسیاری از این تحقیقات نادیده گرفته شوند. درست مثل سیگار كه مدت‌ها طول كشید تا همه فهمیدند چه مضراتی دارد. علیرغم این كه زیان های سیگار به اثبات رسیده است، می‌بینید كه باز هم عده زیادی سیگار می‌كشند. البته موبایل هم مثل سیگار علاوه بر سرطان زا بودن مشکلات عدیده دیگری برای انسان دارد.

علاوه بر آن احتمال ابتلا به بیماری‌های آلزایمر و پارکینسون را هم افزایش می‌دهد. حتی در تحقیقات جدید نشان داده شده که اگر 2 دقیقه با موبایل‌تان صحبت کنید، ساختار مولکولی بزاق دهان شما تغییر می‌کند.


 • افراد زیادی را می شناسم كه سالها از تلفن همراه استفاده نموده اند ولی هنوز ظاهراض سالم هستند..

تمام افرادی كه از تلفن همراه استفاده می كنند داغی صورت، سردرد و سایر عوارض كوتاه مدت استفتده از تلفن همراه را تجربه كرده اند.

 • چه آزمایش هایی جهت اثبات خطر جدی امواج موبایل انجام گرفته است؟

در سوئد روی یک خرگوش آزمایش جالبی انجام دادند. یک خرگوش را کنار یک موبایل گذاشتند که آن موبایل همواره روشن بود. در این مدت هم تغذیه کاملی به آن می‌دادند.
پس از 2 ماه خون و سلول‌های خرگوش را برای آزمایش به آزمایشگاه بردند و نتیجه جالب توجهی را اعلام کردند؛ آن خرگوش با ادامه این وضعیت بیشتر از یک سال زنده نمی‌ماند. حال باید ببینیم اگر روی یک انسان چنین آزمایشی انجام دهند نتیجه چه می‌شود! اگرچه فکر نکنم کسی داوطلب این آزمایش پیدا شود.
نمونه نسبی آزمایش شده این کار برای انسان را می‌توانید در افرادی ببینید که شغلشان مرتبط با رادارهای نظامی است. آن‌ها طول عمر بسیار کمی دارند و یا بسیاری از آن‌ها در زمان سالخوردگی به بیماریهایی مبتلا می‌شوند كه در جمعیت عادی كمتر دیده می‌شود.

پرفسور برن گروپر در آزمایشی نشان داد که اگر شخصی 2 دقیقه با موبایل صحبت کند، ساختار آنزیمی بزاق دهانش کلاً تغییر می‌کند. علاوه بر این، تأثیرات منفی بر روی خون و ادرار دارد.
پرفسور برن گروپر در مقاله خود نوشته میدان‌های الکترومغناطیسی به ویژه آن‌هایی که در گستره فرکانس بدن هستند، باعث تغییر عملکرد جذب مواد معدنی در بدن می‌شوند و سرعت گسترش تومورها را افزایش می‌دهند.

 • این خطرات برای همه یکسان است یا در گروه‌های سنی مختلف میزان زیان‌های متفاوتی دارد؟

یکی از بدترین چیزها برای جنینی که در شکم مادر است، امواج الکترومغناطیسی موبایل است. بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را به خود نگرفته و بسیار حساس است. امواج موبایل منجر به کاهش عکس‌العمل مولکولی در بدن جنین می‌شود.
این مسأله باعث ضعیف شدن سیستم‌های مختلف بدن می‌شود که شاید هنگامی که فرزند به دنیا آمد در آن دیده نشود ولی پس از سال‌ها بیماری‌های مختلفی خود را نشان دهند. در کشورهای سوئیس و اتریش به خانواده‌ها بسیار تأکید شده که بچه‌های زیر 16سال اصلاً با موبایل صحبت نکنند.

شما اگر یک سلول را در نظر بگیرید، دیواره‌ای آن را محاط کرده. سلول‌های مغز بچه‌ها هنوز شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته‌اند. در واقع تکامل یافته نیستند و دیواره محکمی ندارند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می‌دهند که باعث اختلالات عصبی در آن‌ها می‌شود و مسائلی مانند چشم درد و کم‌اشتهایی در آنها دیده می‌شود.
در کل حدود 58 درصد امواج موبایل‌ها برای نونهالان و نوجوانان پرضررتر است. علاوه بر آن در برخی کشورهای اروپایی استفاده از موبایل‌ها در فضاهایی که افراد زیادی تجمع کرده‌اند را صحیح نمی‌دانند، مانند اتوبوس. زیرا امواج موبایل تنها به شخص استفاده کننده آسیب نمی‌رساند بلکه نسبت به میزان فرکانسش افراد را تحت الشعاع قرار می‌دهد

 • آیا واقعا با موبایل می توان تخم‌مرغ را سفت كرد؟ این هم به دلیل این امواج است؟

بله. بی بی سی هم چندی پیش خبری را در این زمینه منتشر كرد كه اتفاقاً بعد از آن عده ای نیز در آلمان این کار را انجام دادند و به صحت موضوع پی بردند.

عملکرد امواج مایکرویو موبایل مانند امواج مایكروویو‌های خانگی است که هم اکنون در آشپزخانه‌ها وجود دارد. با مشاهده این آزمایش به خوبی به عمق این فاجعه پی‌می‌برید. ببینید که این امواج با تخم مرغ چه کرد، همین کار را با سلول‌های مغز ما می‌کند. كلییپ تصویری و مستند این آزمایش ها، به همراه تست اشعه كاور ضد اشعه تلفن همراه آیلین در CD تبلیغاتی كاور ضد اشعه آیلین موجود است.

 • استفاده از كاور ضد اشعه آیلین چند  درصد امواج را کاهش دهد؟

99/99% از امواج مضر تلفن همراه را منحرف می كند كه این امواج وارد غشای مغز نشوند.

 

 • گفته می‌شود كه در ایران اگر در روی خانه‌ای آنتن‌های BTS را نصب کنند به آن‌ها ماهیانه پول می‌دهند؟!

این پول‌ها هیچ گاه جای آن زیان‌ها را نمی‌گیرد و باید تاكید كنم خانه‌هاباید حداقل 50 تا 60 متر از BTS‌ها دور باشند تا امواج به آنها كمتر ضرر بزند.
می‌دانید كه بعد از تذکرات بسیار دانشمندان در دنیا در این مورد، در سازمان ملل بخشی به نام ICNRIP تأسیس شد که کارش فقط تحقیقات و کنترل میزان امواج الکترومغناطیسی مضر برای انسان و طبیعت است.
چرا کشورهای اروپایی نسبت به موضوع حساس‌ترند؟
در کشورهای اتریش، آلمان و سوییس تاکنون دانشمندان مقالات بسیاری را ارئه داده‌اند و از دولت خواسته‌اند که به گونه‌ای قانون‌گذاری کند که کمترین میزان زیان به افراد برسد.
چندی پیش از دولت‌هایشان خواستند که از نصب آنتن‌های BTS در نزدیکی مهدکودک‌ها، بیمارستان‌ها و یا مکان‌های تفریحی که بیشتر کودکان در آن‌ها رفت و آمد دارند جلوگیری کنند. در نروژ هم آزمایش جالبی انجام شد که نشان داد استفاده از موبایل برای بچه‌ها باعث خستگی، کم خوابی و کم اشتهایی می‌شود.

موبایل تنها در زمان استفاده و صحبت کردن با آن ضرر دارد؟
خیر. حمل کردنش هم ضرر دارد. حتی اگر 30سانتی متر هم از شما فاصله داشته باشد امواج الکترومغناطیس حدود 400 هزار Pw/M2 در هر لحظه با بدن اصابت می‌کند.
وقتی که شما با موبایلتان حرکت می‌کنید، جاهایی که آنتن‌ها آنها را کمتر پوشش می‌دهند، گوشی شما سعی بیشتری برای به دست آوردن آنتن می‌کند، در واقع سیگنال‌های بیشتر و قوی‌تری از خود ساطع می‌کند که این موضوع بسیار خطرناک است.
حتی به افرادی که مشکل قلبی دارند سفارش می‌شود که موبایل را دور از خود نگه دارند در صورتی که بعضی‌ها آن را در جیب بغلشان می‌گذارند.


 • با این همه مضرات چرا تاکنون اطلاع‌رسانی خوبی در مورد زیان‌های موبایل‌ها نشده است؟

این قضیه درست مثل جریان سیگار است. وقتی که کمپانی فیلیپ موریس میلیاردها دلار درآمد از فروش سیگار داشت، اجازه نمی‌داد دانشمندان در این مورد نظر بدهند. حتی اگر به خاطر داشته باشید در سال 1960 ماجرایی برای یک پرفسور که روی سیگار تحقیق می‌کرد رخ داد و او را کشتند.
الان هم فروش موبایل‌ها در دنیا از پردرآمدترین کارهاست و حتی بسیاری از مراکز آن‌ها دولتی هستند و کسی دوست ندارد از میزان سودش کاسته شود. پس با وجود آگاهی از مضرات آن، هیچ اطلاع‌رسانی نمی‌کنند. آن‌ها میلیاردها دلار برای راه‌اندازی آنتن‌های BTS خرج کرده‌اند و می‌خواهند سودش را ببرند.
اگر بخواهند سیستم‌هایشان را تغییر دهند باید تریلیون‌ها دلار هزینه کنند. پس راه پر سود برای آن‌ها عدم اطلاع مردم از زیان‌های موبایل است. استادی در دانشگاه که می‌گفت نگران ازدیاد جمعیت جهانی نباشید، انسان‌ها خودشان آنقدر چیزهای مضر مانند سیگار، موبایل و … می‌سازند که خود با دست خود می‌میرند.

خانم‌های باردار باید حداقل 2 متر از موبایل دورتر باشند. یکی از نکات جالب این است که زمانی که شما با موبایلتان عکس بفرستید یا همانMMS،هزار برابر خطرش بیشتر است. این موضوع را یک دانشگاه اتریشی اثبات کرده است.

جاهایی که پوشش کم است امواج گوشی بیشتر می‌شود و در مقابل جاهایی مانند نزدیک آنتن‌های BTS هم که پوشش خوب است، امواج ساطع شده از طرف آنتن‌ها برای بدن بسیار خطرناک است.

(منبع: روزنامه همشهری)صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
https://t.me/joinchat/AAAAAEA1CjasJ1TXceKapA